Podzielę się informacjami na temat moich mobilnych usług notarialnych dla szpitali. W tym tygodniu zapewniam mobilną obsługę notarialną pacjentce i jej rodzinie w Szpitalu Dobrego Samarytanina w San Jose w Kalifornii. Ostatnio notariusze zostali również przyjęci do Szpitala Dziecięcego Lucille Packard w Palo Alto, Kaiser Permanente w Santa Clara i Stanford Hospital w Stanford w Kalifornii. Świadczę usługi notarialne dla innych szpitali w hrabstwach San Mateo i Santa Clara w Kalifornii. Polecamy artykuł https://www.enotariusz.katowice.pl/.

Zwykłymi dokumentami wymagającymi notarialnego poświadczenia przez pacjentów szpitalnych są pełnomocnictwa i zaawansowane dyrektywy zdrowotne. Raz na jakiś czas osoba ta ma pakiet kredytu refinansowego lub pakiet podpisywany przez sprzedawcę. Innym powszechnym żądaniem jest sytuacja, gdy byli oni zamieszani w wypadek samochodowy lub motocyklowy i ich samochód lub motocykl został skonfiskowany. Ponieważ znajdują się w szpitalu i są jedynymi właścicielami pojazdu lub roweru, potrzebują notarialnie poświadczonego listu upoważniającego członka rodziny lub przyjaciela do zabrania ich samochodu lub roweru z dziedzińca.

Jako notariusz muszę ocenić kompetencje i wolę mieć osoby podpisujące, aby je zidentyfikować.

Jeśli przyjmują środki przeciwbólowe lub inne leki powodujące ospałość, lepiej jest podpisać umowę w późniejszym cyklu przyjmowania leków, kiedy jest się bardziej trzeźwym. Jeśli nie są kompetentni, muszę odmówić notarialnego zapisu. Dowiedz się więcej na https://www.dobrynotariusz.eu/usluga-notarialna-4-rzeczy-do-wyszukania/. Jeżeli nie posiadają oni aktualnego dowodu tożsamości (prawa jazdy, dowodu państwowego lub paszportu), potrzebnych jest dwóch wiarygodnych świadków, którzy posiadają aktualny dowód tożsamości i zaświadczają o tożsamości podpisujących.

Pobyty w szpitalu mogą być stresujące dla pacjenta, jego rodziny i przyjaciół.


Rozumiem to i pracuję z nimi tak, aby notarialne zapisy były jak najbardziej skuteczne i wolne od bólu. Przykładem może być to, że dziś, kiedy właśnie przyjechałam, przyjechali fizykoterapeuci, którzy chcieli pracować z pacjentem. Poprosiliśmy ich o powrót za kilka minut. Szybko sprawdziłam aktualny identyfikator pacjenta, aby potwierdzić jego identyfikator i podpis. Sprawdziłam pełnomocnictwo wymagające notarialnego poświadczenia. Zapytałam o jej siłę dłoni, aby sprawdzić, czy długopis z końcówką będzie działać lepiej dla pani niż długopis. Podczas gdy jeden z jej synów pracował z nią do ćwiczeń podpisując jej podpis. Pracowałam z jej drugim synem nad kilkoma punktami pełnomocnictwa. Następnie zadałam jej kilka pytań dotyczących pełnomocnictwa, na które powinna odpowiedzieć, aby potwierdzić, że rozumie, co podpisuje. Poprosiłam ją o podpisanie dokumentu i mojego aktu notarialnego. Następnie jej syn podpisał swoją część dokumentu.

Fizykoterapeuci wrócili do pokoju i rozpoczęli współpracę z panią, a ja zakończyłam notarialną pracę nad dokumentem i wypełniłam czasopismo. Napisałam pokwitowanie. Oni mi zapłacili. Byłam w drodze, a oni mieli ich bardzo potrzebne notarialne pełnomocnictwo, więc teraz jej syn może zarządzać jej finansami, podczas gdy ona odzyskuje siły w szpitalu.